Detail akcie
Koncert Tolstoys - Banská Bystrica
Dátum 17. 8. 2024
Čas 20:00
Miesto Záhrada - Centrum nezávislej kultúry

Tolstoys s novým albumom v bystrickej Záhrade! ??
- THERE'S NO LIMIT TO LOVE -

✨ TOLSTOYS ✨
→ Klip Time In Space: youtu.be/cYXIczu9Nso
→ Single z albumu: toys.lnk.to/new.songs

V útrobách búrlivého Berlína žije skupina známa ako Tolstoys, ktorej korene siahajú od Slovenska cez Nemecko až do ďalekého Nového Zélandu

Do Záhrady prichádzajú so svojim najnovším albumom "No Limit To Love" - mystickú tapisériu utkanú z éterických vlákien čarovného slovanského trip-hopu a prastarých harmónií hippie psychedélie. Ich live show je úprimná a zároveň tajomná, divoká, ale zraniteľná, plná ľudského tepla, sexy rytmov, starých kúziel a novej radosti. Dovoľte im zapáliť oheň vo vašej duši a vziať vás na nezabudnuteľné dobrodružstvo, kde láska nepozná hranice a srdce nachádza útechu v ríši piesní.

Od víťazstva v kategórii Debut roka na RHA 2017 odohrali Tolstoys viac ako 200 živých vystúpení. Medzi ne patrili Eurosonic, BUSH, MENT, ale aj veľké domáce festivaly (Pohoda, Grape, Colours of Ostrava). Absolvovali turné po Slovensku, Česku a Nemecku, predskakovali Tomovi Odellovi, Lole Marsh a Easy Life. Ich frontmanka Ela Tolstova bola vybraná do Forbes 30 pod 30 a po vydaní ich 2. albumu Mirror Me, ktorý bol nominovaný na album roka 2022, sa objavili na najväčšom billboarde na Times Square v New Yorku.

VSTUPENKY
predpredaj: dospelí 10€ / študenti 8€
na mieste: 12€

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.