PODPORA PRE ZÁHRADU

2 percentá pre Záhradu

Záhrada je priestor, organizácia, verejný park, kultúrne centrum a mnohé iné. 

Vybudovať, udržať, revitalizovať a manažovať tieto jej atribúty si vyžaduje množstvo energie a zdrojov. Nadšenie, čas a motivácia je síce základom, no bez finančných zdrojov vydržia „len“ pár rokov. Záhrada je tu už 11 rok a stále viac sa snaží nachádzať možnosti viaczdrojového financovania na to, aby naplnila potreby priestoru, organizácie, parku a kultúrneho centra. Každá z týchto jej podôb si vyžaduje svoje zdroje, vďaka ktorým môžeme renovovať a udržiavať priestor, no takisto odmeňovať ľudí za ich vykonanú prácu, ktorej náročnosť častokrát prevyšuje mieru finančnej odmeny. 

Vďaka darovaným 2% z vašich daní ste nám už niekoľkokrát umožnili nakúpiť množstvo vecí, ktoré priamo či nepriamo ovplyvňujú kvalitu vášho aj nášho pobytu v Záhrade.

ĎAKUJEME ZA VAŠU PRÍTOMNOSŤ!

potrebné dokumenty stiahnete tu a tu

Merch Záhrada

Podporiť nás môžete aj kúpou trička, ktoré bolo jednou z odmien v rámci kampane "Život po tom" v roku 2020. 

Záhrada a dizajnérka Michaela Hriňová si našli k sebe prirodzenú cestu a pri príležitosti 10. výročia sa rozhodli pre spoluprácu. A prizvali aj Laskyho! Nejde však len o „nejaké" tričká. Vytvorili sme príbeh, zážitok, ktorý hovorí čosi, čo ste/sme v Záhrade prežili. Okamihy, zážitky, spomienky.

Tričká si môžete objednať prostredníctvom emailu zahradacnk@gmail.com.


Vybrať si môžete z 3 grafík, ktoré majú pracovné nazvy "Lasky", "Jelínek", "Donny Benét".

Tričká sú čierne, alebo biele vo veľkostiach S - M - L - XL - XXL


produktové fotky doplníme čoskoro